Towary i ceny

  1. Sklep internetowy Seed Weed zapewnia, że wszystkie oferowane Towary są zgodne z obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii. Pragniemy podkreślić, że wszystkie Towary są w pełni legalne i nie podlegają klasyfikacji jako substancje nielegalne ani ich prekursory narkotyków.
  2. W ramach oferty Sklepu internetowego, nasiona konopi indyjskiej są dostępne wyłącznie w celach kolekcjonerskich. W żaden sposób nie zalecamy i nie wspieramy żadnych działań niezgodnych z obowiązującymi przepisami prawa w związku z tymi produktami. Kiełkowanie i uprawa konopi indyjskich w Polsce są surowo zakazane zgodnie z obowiązującym prawem i podlegają sankcjom prawnym. Przypominamy o konieczności przestrzegania tych przepisów.
  3. Przyjmując Regulamin i składając Zamówienie, Kupujący potwierdza swoją świadomość przepisów prawnych oraz warunków dotyczących legalności oferowanych produktów w Sklepie internetowym, a także Kupujący się zobowiązuje do przestrzegania tych przepisów.
  4. Ceny wszystkich Towarów prezentowane na stronie internetowej www.seedweed.pl są wyrażone w polskich złotych i zawierają obowiązujący podatek VAT, nie uwzględniają jednak kosztów dostawy.
  5. Prawo do zmiany cen Towarów, wprowadzania nowych produktów do oferty, organizowania lub anulowania akcji promocyjnych oraz dokonywania w nich zmian zastrzega sobie Sprzedający.